Smoothie mixér Concept 1,5 l PERFECT ICE CRUSH SM-3410

Sklenice plná zdraví pro každý den

Hledáte vzpruhu, která vás zaručeně postaví na nohy? Nejen milovníci zdravého životního stylu pravidelně do svého jídelníčku zařazují smoothie. A proč? Tento nápoj je časovaná bomba plná zdraví, krom vitamínů obsahuje i vlákninu a celý obsah je pro tělo mnohem lépe stravitelný, než samostatné kusy ovoce či tolik neoblíbené tablety. Tato očistná kúra vám posílí imunitu, zkrášlí pleť a zlepší trávení, což má také velmi blahodárný účinek na hubnutí. Smoothie je v dnešní době stále oblíbenější, zařaďte jej nyní do svého každodenního života i vy. Příprava je jednoduchá, potřebujete silného pomocníka, který si poradí jak s kusy ovoce, tak se zeleninou. Také se nebudete muset bát přidat ovesné vločky či tužší suroviny, jako třeba zázvor. Tou pravou volbou je bezpochyby smoothie mixér PERFECT ICE CRUSH. V základní nabídce naleznete program šitý na míru přímo pro vytváření fresh juiců - SMOOTHIE. Díky jednoduchému ovládání, rychlé přípravě a snadné údržbě si tuto pochoutku dopřejete bez zbytečné starosti, že něco nestíháte.

Je libo polévku, omáčku nebo pomazánku?

Pokud si myslíte, že je zbytečné mít přítroj pouze pro mixování zdravých koktejů, oceníte i jeho další dvě nastavení. Program PULSE slouží pro příchystání pokrmů, u kterých chcete občasně kontrolovat hrubost nasekaných surovin. Hodí se pro přípravu polévek a omáček a také pomazánek, u kterých nebudete vždy vyžadovat zcela hladkou konzistenci. V horkých letních dnech oceníte nastavení ICE sloužící pro nasekání ledu do nápojů. Jistě vás pozitivně překvapí síla mixéru PERFECT ICE CRUSH SM-3410, která je 1000 W a dokáže rozdrtit až deset kostek ledu najednou. Dopřejte si osvěžení v parných dnech, ať už jste dostali chuť na ledovou kávu, tříšť nebo svěží limonádu.

Spolehlivý a rychlý výsledek

Do své kuchyně obvykle hledáte výrobky, nad kterými nebudete muset do nekonečna bdít nebo je přidržovat. Vyžadujete spolehlivost, sílu a rychlost, která bude pracovat za vás. Právě výkon mixéru PERFECT ICE CRUSH ovlivňuje 22 000 otáček za minutu, 6 nerezových nožů a celých 16 regulátorů rychlosti. Díky těmto parametrům ušetříte mnoho vzácného času. Jeho pevná konstrukce je podepřena protiskuluzovými nožičkami, proto se nemusíte obávat, že bude mixér samovolně putovat po kuchyňské lince. Celoskleněná užitná nádoba má velmi praktický obsah 1,5 l, můžete proto připravit dostatečný počet nápojů pro celou rodinu nebo větší návštěvu. Pro váš dokonalý přehled je ovládací panel podsvícen modrým LED světlem, což má krom praktického hlediska i působivý designový efekt. V neposlední řadě je to snadná údržba a čištění, které zaručí, že nebudete muset po dlouhé chvíle vymaňovat z přístroje zbytky ovoce nebo zeleniny nad dřezem.

Parťák pro každou chvíli

Ať už se rozhodnete pro přípravu smoothie, výborné zeleninové polévky, koktejlu nebo ledového potěšení k posezení na terase, mixér PERFECT ICE CRUSH SM-3410 je vždy připraven. Díky jednoduchému a přehlednému ovládání můžete využívat přednastavené programy PULSE, ICE a SMOOTHIE, který se specializuje na přípravu zdravých koktejlů, jak z ovoce tak zeleniny. Pokud jste však rádi svým vlastním pánem, je zde pro vás 16 regulátorů rychlosti, které si navolujete jednoduchým pootočením knoflíku. Na přístroji pohodlně připravíte polévku, omáčku nebo pomazánku. Díky pevné konstrukci a celoskleněné nádobě je také zaručena jeho bytelnost.

PERFECT ICE CRUSH se stane nedílným partnerem vaší kuchyně, díky kterému si vychutnáte celou řadu lahodných pokrmů. Moderní design přináší česká značka Concept, dlouholetý partner na trhu elektrospotřebičů, který preferuje jak proklientský přístup a rychlé dodání, tak spolehlivý servis.

O značce Concept

Concept je česká značka, jenž patří mezi přední dodavatele a zároveň také výrobce domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a nyní také v celé EU. Společnost Concept cílí především na zákazníky, kteří hledají kvalitní výrobky s prokazatelnými funkcemi. Důraz na vysokou kvalitu, moderní design a rychlý servis je skutečně vysoký a zaujímá přední místo na pomyslném seznamu požadavků ve společnosti Concept. Pokud si zakoupíte výrobek Concept, kupujete si kvalitní produkt s jasným původem, který je konstruován tak, aby vám sloužil mnoho a mnoho let.

 
 

Nabídka smoothie mixérů

Concept Smoothie maker - shake and go SM-3350

Concept Smoothie maker - shake and go SM-3350

Cena 599 Kč

 

Levný smoothie mixér

Levný smoothie mixér

V naší nabídce najdete TOP mixéry ale i levný smoothie mixér, který si může dovolit každý.

Zdravé a chutné mlsání

Zdravé smoothie

Smoothie je nejen zdravé ale také velmi chutné a rychle si jej zamilují i děti.

Smoothie je cesta ke zdraví

Smoothie je cesta ke zdraví

Díky mixéru na smoothie se stane váš život lepším. Smoothie je cesta ke zdraví a vitalitě.