Mixér Concept Smoothie maker - SMOOTHIE TO GO SM-3370

Pro lepší rána

Jenom málo z nás se vzbudí s pocitem, že si dá zdravou a vyváženou snídani. Díky hektickému stylu života je toto jídlo mnohdy vyškrtnuto z celkového jídelníčku. Mnoho lidí se vymlouvá na spěch a nedostatek času, jiní zase postrádají inspiraci k tomu pravému receptu. Jak ale říkaly naše babičky, snídaně je základ, proto bychom ji měli věnovat nemalou pozornost. Když nemáte čas si zdlouhavě připravovat několikachodové menu, zapřemýšlejte nad variantou lahodného a vitamíny nabitého koktejlu, který vytvoříte jedním otočením smoothie makeru SM 33-70. Jednoduše pak odejmete mixovací nádobu, zavíčkujete ji a svou snídani si vezmete třeba do tramvaje, posilovny nebo kanceláře. Nenadarmo se totiž tomuto přístroji říká Smoothie to go.

Ani tvrdé suroviny mu nestojí v cestě

Neobávejte se toho, že váš smoothie maker neposlouží také k pomletí tvrdších surovin nebo zeleniny. Díky příkonu 300 W si SM 33-70 jednoduše poradí s oříšky pro přípravu ovesných kaší, ananasem nebo tvrdými kusy kořenové zeleniny. Základem jsou dvě rychlosti, jedna určená pro měkčí mixování a druhá pro tužší ingredience. Tím je vždy zaručena dokonalá jemnost. Pokud máte rádi, když v nápoji zůstanou kousky ovoce, můžete hrubost mletí hlídat pomocí oblíbené funkce PULSE. V letních dnech pak mixér nabídne vítané osvěžení ve formě tříště nebo ledové kávy. Smoothie maker SM 33-70 je vhodný pro přípravu celé škály nápojů, počínaje klasickým smoothie nebo koktejlem a konče domácím proteinovým drinkem pro rizího sportovce.

Navržen pro každou chvíli

Mixér na smoothie je optimálně navržen proto, abyste mohli nádobu, ve které smoothie mixujete, použít i pro samotnou konzumaci nápoje. Pohodlnost při pití za chůze, v metru nebo při sportu zaručí speciálně upravené víčko. Pro automobilové fandy je nádoba vhodně tvarovaná pro držáky ve vozech. Svůj čerstvý koktejl si proto můžete dopřát kdykoliv, kdekoliv a to i v případě, že na něj nejste sami. Balení obsahuje hned dvě praktické nádoby pro přípravu zdravých a chutných nápojů. Nádoba mixéru je vyrobena z inovativního tritanu, který neobsahuje, žádné škodlivé látky, čímž nese známku BPA free. Toto označení vzniklo především díky absenci prvku Bisfenol A, u kterého je dokázán velice negativní vliv na lidské zdraví. Nemusíte se proto obávat přibalit drink vaší ratolesti na svačinu do školy. Pro milovníky ekologie zde hraje roli také potěšující fakt, že tritan se dá biologicky rozložit, proto nezatěžuje životní prostředí. Z praktického hlediska je nádoba odolná proti rozbití i poškrábání, čímž se nemusíte obávat jejího rychlého zničení.

Praktický a bezpečný doplněk kuchyně

Jednoduchý nerezový design zapadne do všech typů kuchyní. Váš Smoothie To Go SM-3370 se stane nedílnou součástí každého dne, proto vás ani nenapadne ho schovávat do skříňky. Moderní spotřebič v neotřelém designu je výsledkem českého výrobce Concept, který se už po mnoho let soustředí na ta nejtajnější přání zákazníků a navrhuje proto uživatelsky komfortní přístroje. Co se týče samotné bezpečnosti při užití, není se čeho obávat. Smoothie maker je pevně zakotven na lince pomocí protiskluzových nožiček, které jej pevně drží na jednom místě. Důmyslná bezpečnostní pojistka pak přístroji nepovolí chod, dokud do sebe přesně nezapadne.

Máte chuť na něco opravdu svěžího, ale nelibujete si v éčkách, barvivech ani konzervantech? Postačí vám pár kousků ovoce, filtrovaná voda a sametový nápoj je hotov. Stačí jednou otočit, odmontovat a jít. Vaše Smoothie to go SM 33-70 je neustále připraveno.

O značce Concept

Concept je česká značka, jenž patří mezi přední dodavatele a zároveň také výrobce domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a nyní také v celé EU. Společnost Concept cílí především na zákazníky, kteří hledají kvalitní výrobky s prokazatelnými funkcemi. Důraz na vysokou kvalitu, moderní design a rychlý servis je skutečně vysoký a zaujímá přední místo na pomyslném seznamu požadavků ve společnosti Concept. Pokud si zakoupíte výrobek Concept, kupujete si kvalitní produkt s jasným původem, který je konstruován tak, aby vám sloužil mnoho a mnoho let.

 
 

Nabídka smoothie mixérů

Concept Smoothie maker - shake and go SM-3350

Concept Smoothie maker - shake and go SM-3350

Cena 599 Kč

 

Levný smoothie mixér

Levný smoothie mixér

V naší nabídce najdete TOP mixéry ale i levný smoothie mixér, který si může dovolit každý.

Zdravé a chutné mlsání

Zdravé smoothie

Smoothie je nejen zdravé ale také velmi chutné a rychle si jej zamilují i děti.

Smoothie je cesta ke zdraví

Smoothie je cesta ke zdraví

Díky mixéru na smoothie se stane váš život lepším. Smoothie je cesta ke zdraví a vitalitě.